Oferty pracy

Sprzedawca / Magazynier

Minimalne wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • powyżej 30 roku życia
  • doświadczeniem w handlu lub na podobnym stanowisku
  • miejsce zamieszkania: Działdowo lub okolice

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie,
  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach,
  • Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami,
  • Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze  standardami,​

Wymagania wobec kandydata:

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • Inicjatywa i zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy  w bezpośredniej obsłudze klienta w branży budowlanej,
  • Znajomość asortymentu działu  wykończeniowego  marketu Mrówka będzie dodatkowym atutem: panele i podłogi drewniane, drzwi, stolarka budowlana, dywany, wykładziny.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego
  • Osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu