O nas

Nasza misja

Misją naszej firmy jest budowanie długotrwałych relacji z klientem poprzez udostępnienie szerokiej gamy narzędzi i materiałów niezbędnych do remontu, oraz dekoracji domu w nowoczesnych marketach samoobsługowych z branży DOM i Ogród.

Nasze wartości

Dobrze wyszkolony zespół to nasz najcenniejszy kapitał. To dzięki zaangażowaniu i kompetencjom pracowników cieszymy się tak szerokim gronem odbiorców, którzy nam zaufali. Nasi doradcy są zawsze do dyspozycji. Z nami budujesz rozważnie i oszczędzasz. 

Markety Mrówka

Nasze markety Mrówka to nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora „dom i ogród” skierowane głównie do klientów detalicznych. Ich celem jest udostępnienie szerokiej gamy produktów do remontu, wyposażenia, utrzymania domu, ogrodu i posesji. Nasi klienci mogą liczyć na miłą obsługę, indywidualne podejście do klienta, atrakcyjność oferowanych produktów oraz promocje i wyprzedaże. Mrówki są obecnie najliczniejszą siecią detaliczną sektora „dom i ogród” w Polsce.

Sprzedaż specjalistyczna

Do obsługi wykonawców, firm budowlanych oraz inwestorów jest przeznaczony dział sprzedaży specjalistycznej. Celem Działu Obsługi Specjalistycznej jest tak sprawna obsługa zamówień klientów, aby pobyt przedstawicieli firm budowlanych ograniczyć do niezbędnego minimum, a tym samym zapewnić go więcej na pracę na budowie. Klienci specjalistyczni mają do dyspozycji samoobsługowy market Mrówka gwarantujący szybką dostępność do produktów najwyższego priorytetu. Dodatkowo zapewniamy odpowiednie wsparcie szkoleniowe i doradcze. Bardzo ważnym aspektem długofalowej współpracy jest program lojalnościowy oraz szkolenia i pokazy organizowane wspólnie z dostawcami.

Specjalistyczny transport

Rozwinięta flota transportowa pozostaje do dyspozycji naszych Klientów. Nasze samochody przystosowane są do przewozu każdego rodzaju materiałów budowlanych. Dzięki rozbudowanej flocie samochodów dostawczych i ciężarowych jesteśmy w stanie dostarczyć towar do każdego klienta wg zasady just in time.

Historia

Firma DOM powstała w 1990 roku. Na przestrzeni 20 lat firma DOM rozrosła się do 2 nowoczesnych marketów Mrówka w Nidzicy oraz Działdowie i stale rozwija swoją działalność. Od 2004 roku jesteśmy Akcjonariuszem największej organizacji gospodarczej sektora budowlanego w Polsce – Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB). Przynależność do grupy zapewnia nam dostęp do szerokiego asortymentu materiałów budowlanych na korzystnych warunkach, co przekłada się na atrakcyjne ceny oferowanych przez nas produktów. Z roku na rok nieustannie poszerzamy naszą ofertę handlową jednocześnie kładąc nacisk na wysoką jakość obsługi klienta.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Jako firma odpowiedzialna społecznie podejmujemy działania związane z ochroną zdrowia i środowiska oraz angażujemy się w rozwój naszego regionu. Wspieramy lokalne wydarzenia kulturalne i charytatywne. Do naszej tradycji wpisały się takie akcje jak: "Bezpieczna droga do szkoły" oraz "Wiosna z Mrówką". Promujemy eko-rozwiązania w budownictwie uświadamiając naszych klientów, że stosowanie nowoczesnych technologii może też znacznie obniżyć koszty eksploatacji. Współpracujemy z lokalnymi szkołami, których uczniowie mają możliwość zdobywania w naszej firmie praktycznych umiejętności. Jesteśmy jedyną certyfikowaną firmą w regionie zajmującą się utylizacją eternitu.

Galeria zdjęć
Marek Miszkiewicz.jpg
Wiesław Burdyński.jpg
Daniel Bienias.jpg
Przedszkole nr 2.jpg