Usługi

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz to wizualizacja wykończenia. Dzięki temu już na etapie projektu można wyeliminować błędy co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Dodatkowo wydruk zrealizowanego projektu idelanie obrazuje zamierzony efekt, co zmniejsza ryzyko niepotrzebnych nieporozumień z wykonawcą.

Montaż

Mając na uwadze czas i wygodę naszych klientów świadczymy również usługi związane z montażem. Klient może zamówić usługę, na którą składając się dostawa, towar oraz jego montaż. Zdaża się również, że korzystamy z innych niż nasze ekip montażowych na zasadzie podwykonawstwa.

Specjalistyczny transport

Zdając sobie sprawę, że naszym klientom bardzo zależy na punktualnych dostawach towaru świadczymy usługi transportu wg zasady na czas. Posiadamy własną flotę specjalistycznych samochodów, która pozwala nam szybko dotrzeć na każdą budowę.

Wykonawstwo

Mając na uwadze bezpieczeństwo i wygodę naszych klientow pomagamy w znalezieniu solidnych i sprawdzonych wykonawców.

Utylizacja eternitu

Prowadzimy kompleksowe usługi związane z gospodarką odpadami niebezpiecznymi, budowlanymi i zawierającymi azbest. Wykonujemy prace polegające na demontażu, transporcie, a następnie utylizacji odpadów zawierających azbest. Posiadamy stosowne uprawnienia, certyfikaty i umowy z wieloma firmami, składowiskami co pozwala nam zaproponować szeroki zakres usług.